CEIT 2018 Konferansı

25 – 27 Ekim 2018 tarihlerinde YTÜ Davutpaşa Kongre Merkezi’nde CEIT 2018 “Uluslararası Kontrol Mühendisliği ve Bilişim Teknolojileri Konferansı” (the 6th International Conference on Control Engineering & Information Technology, Istanbul, 25-27 October 2018) düzenlenecektir. 

Konferans kapsamında 24 Ekim Çarşamba günü, yani konferans açılışından bir gün önce, YTÜ Elektrik-Elektronik Fakültesi Konferans Salonu’nda Amerika ve İspanya’dan, alanlarında son derece deneyimli iki profesörün “Derin Öğrenme ve Esnek Robotik” üzerine verecekleri ikişer saatlik seminerlerin ilginizi çekeceğine inanıyoruz: http://ceit2018.yildiz.edu.tr/tutorials   

Konferansın açılış oturumu 25 Ekim 2018 Perşembe günü Davutpaşa Kongre Merkezi’nde saat 14:00 - 15:40 arası yapılacaktır. Açılış oturumunda kısa protokol ve hoşgeldiniz konuşmalarının ardından UNESCO destekli bir projeyle eski sesleri araştırmak üzere kurulan Bezmara Grubunun mini konseri ve ilk davetli konuşmacı IFAC Uluslararası Otomatik Kontrol Federasyonu başkanı Prof. Dr. Frank Allgöwer’in kanser tedavisinde kontrol mühendisliği uygulamaları üzerine yapacağı bir konuşma yer alacaktır.

Davetli konuşmacılar ve konuları hakkında konferans sitesinden bilgi alabilirsiniz.

Tüm etkinliklerin ve yaklaşık 200 sözlü sunum ve 40’ı aşkın posterin yer ve saatlerini gösteren Teknik Programa linkinden erişebilirsiniz.

CEIT 2018 kapsamında düzenlenecek sunum, seminer ve açılış kokteyline giriş serbesttir.

Tüm Haberler